Misja Firmy.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania wentylacyjno – grzewcze o najwyższej jakości, w pełni bezpieczne, ekonomiczne i ekologiczne. Od niemal 30 lat działamy w myśl wartości, które wyrażają nas jako organizację. Polityka zrównoważonego rozwoju DARCO.

Bezkompromisowa jakość
Naszym priorytetem jest najwyższa jakość procesów produkcyjnych i produktów finalnych. Oferujemy niezawodne i kompleksowe rozwiązania, pełny asortyment produktów oraz zapewniamy  profesjonalną obsługę Klienta.

Proinnowacyjna infrastruktura
Nowoczesny, rozbudowany, kompleksowo wyposażony i zautomatyzowany park maszynowy, dwie hale produkcyjne i Centrum Magazynowo – Logistyczne  pozwalają nam na wielkoseryjną i zróżnicowaną produkcję wyrobów.

Bezpieczeństwo współpracy
Jesteśmy firmą rodzinną, która od trzech pokoleń buduje relacje z Klientami i Partnerami w oparciu o zaufanie i wiarygodność. Nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy w branży HVAC są ekspertami.

Zrównoważony rozwój
Nieustannie doskonalimy standardy naszego działania, aby podążać za potrzebami naszych Klientów.  Wyrażamy troskę o środowisko i zasoby. Inwestujemy w ekologiczne technologie i trwałe materiały.