Nowość! Aparat nawiewny AN-II

Drodzy Klienci,

Informujemy, iż w najbliższym czasie wprowadzamy do sprzedaży Aparaty nawiewne AN II- drugiej generacji. Tym samym od dnia 7.10.2023 z naszej oferty zostaną wycofane aparaty nawiewne AN.

Aparat Nawiewny II- drugiej generacji to nowe możliwości i korzyści :

CICHA PRACA
Dzięki zoptymalizowaniu sterowania (bez zmiany parametrów technicznych).

INTUICYJNE STEROWANIE
Mają Państwo do wyboru szereg nowoczesnych regulatorów co jest kluczowe, gdyż aparat ANII działa tylko i wyłącznie z regulatorem. Ponadto istnieje opcja sterowania zdalnego za pomocą WI-FI z laptopa czy smartfonu oraz integracji z systemem  inteligentnego budynku. Automatyczny regulator prędkości obrotowej ERO-32AP-0 pozwala na prace w kilku trybach strefowych.

KONTROLA TEMPERATURY
Zewnętrzny termostat może być niezależnie zamontowany w dowolnym miejscu pomiędzy kapą kominka a aparatem nawiewnym w instalacji DGP. Tym samym montaż bypassa z aparatem nawiewnym ANII  jest dużo łatwiejszy i szybszy.

BEZPOŚREDNIE ZASILANIE
Regulatory obrotu zasilane są napięciem 24V bezpośrednio z aparatu nawiewnego i nie wymagają dodatkowego zasilacza. Ponadto bezpośrednie podłączenie regulatora i termostatu do płytki sterującej w aparacie nawiewnym nie wymaga ingerencji w kabel zasilający.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z opiekunem handlowym.