DARCO w nowej odsłonie

Dynamiczny rozwój firmy pozwolił nam na podjęcie szeroko zakrojonych działań mających na celu umocnienie pozycji na rynku krajowym i zwiększenie udziału na rynkach zagranicznych. Jest nam miło poinformować, iż wraz z nadejściem roku 2020 DARCO Sp. z o.o. rozpoczyna działalność pod nowym logotypem firmowym. Stopniowo będzie on zastępował obecne logo we wszelkich publikacjach online, materiałach reklamowych, dokumentach firmowych czy opakowaniach.  Zaprezentowana poniżej nowa identyfikacja wizualna jest naturalnym efektem dokonujących się od lat zmian w zakresie działalności i organizacji naszej firmy, a także rozwijającej się ekspansji na rynkach międzynarodowych. Naturalnie kontynuujemy działalność w zakresie produkcji systemów kominowych, akcesoriów dla kominków i wentylacji naturalnej i hybrydowej, jednak zamierzamy poszerzyć swoją ofertę o nowe rynki, niekiedy odległe od dotychczasowego profilu działalności.

Ze zmianą logo firmy zmieni się również design naszych produktów, opakowań, materiałów wizerunkowych i komunikacyjnych.

W naszej ofercie wyodrębnimy dwie nowe linie produkcyjne:

 obejmującą produkty kominowe, wentylacyjne, grzewcze oraz akcesoria. Znakiem rozpoznawczym DARCO SYSTEM jest wyróżniająca się jakość w relacji do ceny oraz kompleksowość rozwiązań.

 skupiającą wysokojakościowe akcesoria wentylacyjne i grzewcze dla wymagających klientów. Designerskie koncepty wzornicze oraz najwyższa klasa niezawodności to jej obietnica.

Wśród tych wszystkich zmian, które czekają nas w najbliższym czasie jedno pozostanie niezmienne – naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie Państwu zaawansowanych technologii i urządzeń najwyższej jakości.

Aby szerzej poznać DARCO w nowej odsłonie zachęcamy do zapoznania się z folderem firmowym.