Szafy narzędziowe od DARCO

Szafy narzędziowe DARCO to ergonomiczny produkt, który pozwala na łatwe i wygodne przechowywanie narzędzi używanych do procesów produkcyjnych przy użyciu maszyn CNC. Wytrzymała obudowa, możliwość łatwego transportu oraz użycie komponentów najwyższej jakości pozwalają na łatwy dostęp do narzędzi oraz ich skuteczną ochronę przy minimalizacji zajmowanego miejsca.

Obudowa i szuflady wykonane są z blachy czarnej pomalowanej proszkowo. Stanowią podstawowe wyposażenie szaf narzędziowych. Na indywidualne zamówienie klienta – zgodnie z potrzebą – istnieje możliwość wyboru rodzaju i ilości półek. Szuflady posiadają wygodny uchwyt oraz tabliczki, na których można podpisać znajdujące się w nich narzędzia. Elementy pomalowane są proszkowo w kolorze wybranym przez klienta.

Półki szuflad wykonane są z blachy czarnej o grubości 2 mm, pomalowane proszkowo. Przystosowane są do przechowywania narzędzi do pras krawędziowych, pras wykrawających czy maszyn obróbki skrawaniem. Półki można montować w dowolnych konfiguracjach oraz na wybranych wysokościach.

Osobny układ rolek w szufladach zapobiega obcieraniu się szuflad.

Magnetyczne listwy umożliwiają identyfikację przechowywanych narzędzi.

Ciche samodomykanie szuflad – system, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie ruchu domykają się same.

Koła wysokiej jakości zapobiegają niszczeniu się posadzki.

Łatwy transport szafy może odbyć się dzięki przewidzianym miejscom na widły wózka widłowego.

Wymiary szafy narzędziowej pozwalają na jej wysyłkę przy pomocy palety ISO, co ułatwia bezpieczny transport pomiędzy sprzedawcą a klientem.

Szafa narzędziowa DARCO