Cennik online Darco

Drodzy Klienci,

Stworzyliśmy dla Was narzędzie – Cennik online, dzięki któremu po zarejestrowaniu się szybko i intuicyjnie wyszukacie produkty z naszej oferty, sprawdzicie ich cenę a dzięki odnośnikowi do karty katalogowej znajdziecie dane techniczne.

Jednocześnie informujemy, że rozwiązanie online zastąpi dotychczasowy cennik.

Zawsze aktualne informacje

Cennik online wyświetla informacje, które są zawsze aktualne. Jeśli chcecie poznać cenę detaliczną danego wyrobu lub dane techniczne wystarczy, że wyszukacie go w cenniku wybierając konkretną grupę produktów lub wpisując jego kod, czy nazwę. Zaznaczając elementy
z oferty Darco możecie  wygenerować je do pliku, wydrukować dla własnego użytku lub np. przekazać Waszemu Klientowi w formie papierowej.

Zawsze pod ręką

Do cennika możecie się zalogować z każdej przeglądarki, z dowolnego urządzenia, z każdego miejsca na ziemi, w którym jest dostęp do Internetu. Narzędzie jest responsywne, czyli dostosowuje swój wygląd do urządzenia – niezależnie czy to monitor komputera, laptop, tablet czy smartfon.

Prosty w obsłudze

Cennik został tak zaprojektowany by był jak najbardziej intuicyjny a wygląd był zbliżony do popularnych programów, z których korzystacie na co dzień. Jego obsługa jest niezwykle prosta. W razie problemów z obsługą cennika – zachęcamy, po zalogowaniu, do skorzystania z instrukcji, która znajduje się w stopce cennika.

Bezpieczeństwo

Narzędzie zostało stworzone dla Was- naszych Klientów. W trosce o bezpieczeństwo danych zawartych w cenniku, będą mogli korzystać z niego jedynie zweryfikowani Klienci i Partnerzy Biznesowi. Po wpisaniu wymaganych danych podczas rejestracji, dostęp zostanie przyznany po akceptacji przez pracownika z Działu Obsługi Klienta. Prosimy o podawanie prawdziwych danych. W razie problemów zachęcamy do kontaktu pod adresem cennik@darco.pl .